• Detail firmy

Medela chráněné dílny s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti balení, třídění, čištění, vytřizování a ruční opracování. Také děláme průzkumy trhu, dle přání zákazníka, kontrolu kvality a logistické služby. (Např. třídění součástek atd..)

Adresa

Padolí 228
549 31 Hronov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28811771
DIČ:  CZ28811771

Výrobky, činnosti

Nabízíme služby v oblasti balení, třídění, čištění

,vytřizování a ruční opracování. Také děláme průzkumy trhu, dle přání zákazníka, kontrolu kvality a logistické služby. (Např. třídění součástek atd..)

Kontaktní údaje

E-mail: radim.cvrkal@medelachd.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Radim Cvrkal - Jednatel

Mobil: +420 734 677 497
E-mail: radim.cvrkal@medelachd.cz
Další firmy v oboru

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti dopravy a logistiky. Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravou, optimalizací dopravy a logistickým poradenstvím. Do našich služeb jsme také zařadili například vozový park, spedici, monitoring vozidel, kompletaci zásilek či možnost využití skladových prostorů.

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.