• Detail firmy

Mechanika Teplice, výrobní družstvo - závod Děčín

Základní popis

Dodáváme průtokoměry a tachografy.

Adresa

Saská 202
405 02 Bělá - Děčín X

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00556157
DIČ:  CZ00556157

Výrobky, činnosti

Tachografy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 532 059
Telefon: +420 412 531 547
Fax: +420 412 530 164
E-mail: info@mechatep.cz
E-mail: mechdec@telecom.cz
WWW: www.mechanikadc.cz
Další firmy v oboru

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

FM CAR SERVIS, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mytí osobních i nákladních automobilů. Provozujeme automyčku v Praze 5 na Smíchově, ve které Vám kromě ručního mytí nabízíme také kompletní čištění interiérů osobních i nákladních vozů a čtyřkolek. Tepujeme sedačky, aplikujeme kvalitní autokosmetiku. V neposlední řadě se věnujeme tónování autoskel, bezpečnostních skel, aplikujeme autofólie a reklamní polepy.