• Detail firmy

Meadows s.r.o.

Základní popis

Mama Mio - těhotenská a zpevňující kosmetická řada Značka Mama Mio je průkopníkem v péči o pokožku nejen v době těhotenství. Za tuto řadu obdržela mnoho ocenění a získala si důvěru mnoha celebrit po celém světě.

Adresa

Hlubočepská 1113/33e
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24169781
DIČ:  CZ24169781

Výrobky, činnosti

Kosmetika

Kontaktní údaje

E-mail: lucie.mannova@meadows.cz
WWW: www.mamamio-skincare.cz

Kontaktní osoba

Lucie Mannová - Jednatel

Telefon: 777 209 689
E-mail: lucie.mannova@meadows.cz

Vladimíra Fremuthová - Jednatel

Další firmy v oboru

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.