• Detail firmy

MDP GEO, s.r.o.

Základní popis

MDP GEO, s.r.o. je česká geodetická, obchodní a poradenská společnost. Poskytuje komplexních geodetické práce a služby související se zaváděním a využitím Geografických Informačních Systémů. Dále i takové informace.

Adresa

Masarykova 202
763 26 Luhačovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25588303
DIČ:  CZ25588303
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  29
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - Inženýrská geodézie

- vytyčíme všechny druhy stavebních objekt a stavenišť, stejně jako vybudujeme vytyčovací sítě. Kontrola osazení všech kontrukčních prvků, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 131 000
Mobil: +420 777 745 128
E-mail: markova@mdpgeo.cz
WWW: www.mdpgeo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Mudrák - Jednatel

Mobil: +420 608 866 310
E-mail: mudrak@mdpgeo.cz
Další firmy v oboru

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.