• Detail firmy

MDD SUMMER s.r.o.

Základní popis

Úspěšně působíme na poli informačních technologií a multimédií, naší hlavní činností je kreativní zpracování, analýza a vývoj mobilních, desktopových či webových aplikací a systémů.

Adresa

Úzká 803
250 75 Káraný

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24217981

Výrobky, činnosti

Vývoj mobilních a online aplikací

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 133 228
E-mail: info@mddsummer.com
WWW: www.mddsummer.com
Další firmy v oboru

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.