• Detail firmy

MD-IT Czech s.r.o.

Základní popis

Nabízíme možnost úspory v nákladech na osvětlení. Revosun osvětlení je autonomní zařízení, napájené fotovoltaickým panelem, který nepotřebuje jakékoliv připojení. Roční udržovací náklady jsou minimální.

Adresa

Na lysinách 457/20
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24839060
DIČ:  CZ24839060

Výrobky, činnosti

LED osvětlení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@revosun.cz
WWW: www.revosun.cz

Kontaktní osoba

Martin Svoboda - Jednatel

Mobil: +421 731 446 235
E-mail: info@revosun.cz
Další firmy v oboru

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

Miroslav Hruška

Nabízíme návrhy a realizace osvětlení do interiérů i exteriérů. Zajišťujeme spolupráci při technickém řešení osvětlení, výrobu speciálních osvětlovacích těles pro restaurátory, výrobu svítidel, ale i výrobu dle specifických požadavků zákazníka.