• Detail firmy

MD interier project s.r.o.

Základní popis

Jsme koupelnové, podlahové a interiérové studio. Nabízíme realizace koupelen, bytových jader, podlah a interiérů na klíč vč. 3D grafických návrhů, prodej vybavení koupelen, obkladů, dlažeb, kuchyňských linek, podlahových krytin. Stavební práce.

Adresa

Masarykova 221/104
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  278 59 932
DIČ:  CZ278 59 932

Výrobky, činnosti

Jsme koupelnové, podlahové a interiérové studio

Jsme koupelnové, podlahové a interiérové studio. Nabízíme realizace koupelen, bytových jader, podlah a interiérů na klíč vč. 3D grafických návrhů

Kontaktní údaje

WWW: www.mdinterier.cz

Kontaktní osoba

Pavel Dufek - Jednatel

Mobil: +420 725 755 757

Josef Masnica - Jednatel

Mobil: +420 777 311 749
E-mail: info@mdinterier.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.