• Detail firmy

MC Control s.r.o.

Základní popis

Nabízíme řešení v oblasti průmyslové automatizace, měření a regulace technologických procesů a vývoj software pro technickou praxi. Poskytujeme služby: vývoj a úpravy softwaru pro automatizaci a řízení technologických procesů, průmyslová komunikace

Adresa

Podlesí areál (VAS)
680 01 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27697665
DIČ:  CZ-27697665

Výrobky, činnosti

řešení v oblasti průmyslové automatizace

měření a regulace technologických procesů a vývoj software pro technickou praxi

Kontaktní údaje

Telefon: +420 530 503 218
E-mail: info@mccontrol.cz
Další firmy v oboru

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.