• Detail firmy

MC Čermák - montáže s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáže ocelových konstrukcí součástí kotlů, potrubních mostů, kontejnerů, svařenců, násypek, potrubí, obslužných plošin, schodišť apod. Společnost založena pracovníky renomovaných montážních organizací zabývajících se montážemi technologií.

Adresa

Vídeňská 125a
619 00 Brno - Přízřenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26913151
DIČ:  CZ26913151
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 212 371
Mobil: +420 606 724 606
E-mail: viktor.paulas@quick.cz
WWW: www.mc-cermak.wz.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

LPS pipe supports

Zajišťujeme výrobu pevného i pružného uložení potrubí včetně nejrůznějších produktů jako jsou kluzné a přivařovací podpěry, kotevní stojany, pružinové podpěry, třmeny, pouta, objímky aj. Zhotovujeme a dodáváme také konzole a nosníky pro uložení potrubí. Obstaráváme jednotáhlové a dvoutáhlové závěsy pevné i pružinové do svislého a vodorovného potrubí.

ARMOSPOL CZ s.r.o.

Jsme dodavatelem betonářské oceli pro Vaše stavby. Zajišťujeme výrobu betonářských výztuží, střih a ohyb kari sítí, prodej betonářské oceli a prodej distančních prvků pro monolity. Dodávka prvků pro přerušení tepelných mostů a odhlučnění schodišť. Ukládka betonářských výztuží pro celé ČR. Betonářské výztuže a betonářská ocel pro betonové konstrukce od společnosti Armospol.