• Detail firmy

MBP nářadí s.r.o.

Základní popis

Prodejna a půjčovna nářadí. Prodáváme profesionální nářadí a nástroje - ruční, elektrické, pneumatické, stavební. Zastupujeme zn. DeWalt, Makita, Narex, Protool, Norton. V nabídce je také spojovací a kotevní technika, brusiva, stavební chemie.

Adresa

Bratří Štefanů 3
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27515591

Výrobky, činnosti

Prodejna a půjčovna nářadí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 427 088
E-mail: info@mbphk.cz

Kontaktní osoba

Pavel Tomášek - Majitel

Mobil: +420 602 704 028

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.