• Detail firmy

MAZVA s.r.o.

Základní popis

Prodej cihelných výrobků a střešních krytin. V našem sortimentu naleznete zárubně, krovy, asfaltové pásy, zdicí materiály, betonové tvárnice, izolace

Adresa

Čakov 28
257 24 Čakov

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27192971

Výrobky, činnosti

Prodej cihelných výrobků a střešních krytin..

Prodej cihelných výrobků a střešních krytin. V našem sortimentu naleznete zárubně, krovy, asfaltové pásy, zdicí materiály, betonové tvárnice, izolace proti vodě a další. Nabízíme také odpadní a drenážní roury, sádrokartony, okapní systémy, komíny, st

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 426 807
E-mail: cakov@mazva.cz
WWW: www.mazva.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Vávra - Jednatel

Mobil: +420 602 481 949

Marta Vávrová - Jednatel

Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

Jiří Dlouhý

Provádíme zámečnické a truhlářské práce. Vyrábíme vrata, zábradlí, schodiště, ploty, mříže, ocelové konstrukce, přístřešky či pergoly.