• Detail firmy

Mayzus Financial Services s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na převody peněz do zahraničí. Na našich webových stránkách se můžete zaregistrovat a svůj převod provést již za 15 minut.

Adresa

U Výstaviště 287/17
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24803316
DIČ:  CZ24803316
  • Služby

Výrobky, činnosti

Převody peněz do zahraničí

Kontaktní údaje

E-mail: info@moneypolo.cz
WWW: www.moneypolo.cz/

Kontaktní osoba

Nikolay Rozhok - Jednatel

Telefon: +420 246 093 204
E-mail: info@moneypolo.cz
Další firmy v oboru

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.