• Detail firmy

MAXIM Brno, s.r.o.

Základní popis

Prodej stavebních materiálů. Zajišťujeme služby autodopravy dodávkou 1,5 t. Nabízíme značky Ytong, Tondach, Velux, Maltop

Adresa

Veslařská 503/203
637 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25510053

Výrobky, činnosti

Prodej stavebních materiálů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 244 326
E-mail: info@maximbrno.cz
WWW: www.maximbrno.cz

Kontaktní osoba

Michal Vajda - Jednatel

Mobil: +420 722 948 398

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

SOKOLA Group s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku. Vyrábíme vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek a mnoho dalšího. Zajišťujeme zakázkové práce pro nábytkářský průmysl.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.