• Detail firmy

MAXIM Brno, s.r.o.

Základní popis

Prodej stavebních materiálů. Zajišťujeme služby autodopravy dodávkou 1,5 t. Nabízíme značky Ytong, Tondach, Velux, Maltop

Adresa

Veslařská 503/203
637 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25510053

Výrobky, činnosti

Prodej stavebních materiálů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 244 326
E-mail: info@maximbrno.cz
WWW: www.maximbrno.cz

Kontaktní osoba

Michal Vajda - Jednatel

Mobil: +420 722 948 398

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.