• Detail firmy

Maxi-postele.cz

Základní popis

Jsme specializovaný obchod s ložnicovým nábytkem a matracemi pro domácnosti i ubytovací zařízení. Nabízíme široký výběr postelí, matracových roštů, matrací a nábytku.

Adresa

Litomyšlská 73
566 01 Vysoké Mýto

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74893416

Výrobky, činnosti

Jsme specializovaný obchod s ložnicovým nábytkem

a matracemi pro domácnosti i ubytovací zařízení. Nabízíme široký výběr postelí, matracových roštů, matrací a nábytku.

Kontaktní údaje

E-mail: info@maxi-postele.cz
WWW: www.maxi-postele.cz

Kontaktní osoba

Michal Doležal - Majitel

Mobil: 604 200 433
Další firmy v oboru

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.