• Detail firmy

MAX GROUP, s.r.o.

Základní popis

Stavební a developerská společnost zabývající se developmentem zejména bytových projektů, stavby bytových domů, rodinných domů a půdních vestaveb na klíč, nákup a prodej nemovitostí, kompletní servis při koupi a prodeji nemovitosti.

Adresa

Brdlíkova 284/1A
150 00 Praha 5 - Motol

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26690799

Výrobky, činnosti

Stavební firma

Stavební a developerská společnost zabývající se developmentem zejména bytových projektů, stavby bytových domů, rodinných domů a půdních vestaveb na k

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 374 013

Kontaktní osoba

Petr Škarda - Jednatel

Tomáš Padevět - Jednatel

WWW: www.maxgroup.cz
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.