• Detail firmy

MAVE snímače Nymburk s.r.o.

Základní popis

Výroba elektronických snímačů hladiny vodivých kapalin a stavoznaků.

Adresa

Bedřicha Smetany 800/30
288 03 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28927311
DIČ:  CZ479508073
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  8000000

Výrobky, činnosti

Hladinové snímače

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 532 709
Fax: +420 325 532 709
E-mail: info@mave-nymburk.cz
WWW: www.mave-nymburk.cz
Další firmy v oboru

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

RAKOVNICKÉ TVÁŘECÍ STROJE s.r.o.

Specializujeme se na výrobu tlakových licích strojů pro různé technologie odlévání odlitků z lehkých slitin, vstřikovací lisy, hydraulické prvky, agregáty a další. Zaměřujeme se na prodej nových strojů a generální opravy strojů. Nabízíme také komplexní služby spojené s realizací i následným užíváním našich produktů v provozu.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!