• Detail firmy

MAUREA, s.r.o.

Základní popis

Výhradní dovozce antialergické kosmetiky z Izraele značky Natural Beauty Arad. Kombinace minerálů z bahna Mrtvého moře s extrakty mořské řasy.

Adresa

Edvarda Beneše 2254/56
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25202294
DIČ:  CZ25202294

Výrobky, činnosti

Antialergická kosmetika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 373 730 950
E-mail: Mauritz.jr@maurea.cz
WWW: www.arad-kosmetika.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Mauritz - Jednatel

Mgr. Jiří Mauritz - Jednatel

Další firmy v oboru

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.