• Detail firmy

MATÝSEK - instalatérské a topenářské práce

Základní popis

Veškeré instalatérské práce, opravy, rekonstrukce a údržba vodovodu, tepel. a plyn. rozvodů. Tlakové zkoušky revize. Strojní čištění kanalizace. Možnost dodání zařizovacích předmětů a veškerého sanitar. vybavení. Automatické zavlažování vaší zahrady.

Adresa

Bajkonurská 736/4
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14997215
  • Služby

Výrobky, činnosti

instalatérské práce

Veškeré instalatérské práce, opravy, rekonstrukce a údržba vodovodu, tepel. a plyn. rozvodů. Tlakové zkoušky revize.

Kontaktní údaje

E-mail: info@instalater.net
WWW: www.instalater.net

Kontaktní osoba

Martin Polák - Majitel

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.