• Detail firmy

Matyáš Kalenda

Základní popis

Technicko – organizační činnost v oblasti požární ochrany. Zajištění služeb na úseku požární ochrany osobou odborně způsobilou. Školení, dokumentace, poradenství za nízké ceny!

Adresa

Kurzova 2391/9
155 00 Praha 13

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49691074
  • Služby

Výrobky, činnosti

Požární prevence

Kontaktní údaje

E-mail: poz.prev@gmail.com
WWW: www.pozarni-prevence.eu

Kontaktní osoba

Matyáš Kalenda - Generální ředitel

Mobil: +420 776 638 919
E-mail: poz.prev@gmail.com
Další firmy v oboru

Brož Lakosilová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zajišťujeme školení PO a BOZP, odbornou přípravu preventistů PO, pravidelné prohlídky objektů, revize protipožárních zařízení, kotlů a tlakových nádob atd. Součástí služeb je rovněž poradenství a odborné konzultace v oblasti PO a BOZP. Seznam firem, které využívají našich služeb naleznete na webových stránkách firmy.

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.

BozPoN CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Zajišťujeme technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany. Soustředíme se na oblast Mělník a Střední Čechy.