• Detail firmy

MATULKA, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti vedení účetnictví a daňového poradenství.

Adresa

Na Vinici čp. 997
349 01 Stříbro

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25234722

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 623 705
E-mail: felix@matulka.cz
WWW: www.matulka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alexandr Matulka - Jednatel

Mobil: +420 606 647 337

Pobočky

Ing. Felix Matulka
Na Vinici 997
349 01 Stříbro

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.