• Detail firmy

Mátlová Alena

Základní popis

Vedení účetnictví,daňové evidence,ekonomické poradenství,zpracování mezd včetně personalistiky,zpracování daňových přiznání, poradenství při zahájení podnikání,rekonstrukce a revize účetnictví, styk s úřady.Tvorba podnikových směrnic.

Adresa

Topolová 912
289 24 Milovice - Mladá

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47660988
DIČ:  CZ6553290216
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví, daňové evidence, účetnictví

SVJ, ekonomické poradenství, zpracování mezd včetně personalistiky, zpracování daňových přiznání...

Kontaktní údaje

E-mail: matlova@alam.cz
WWW: alam.cz

Kontaktní osoba

Alena Mátlová - Majitel

Mobil: +420 724 791 334
E-mail: matlova@alam.cz
Další firmy v oboru

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

K + M EKOS, s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví, zpracování daňové evidence a poskytujeme ekonomické a daňové poradenství. Zpracujeme mzdy a mzdové účetnictví, zajistíme audit a své klienty také zastupujeme při kontrolách a jednáních na finančních úřadech.