• Detail firmy

Mateřská škola Minisvět U Krtečka s.r.o.

Základní popis

Centrum Chvilka - mateřské centrum, klub dětí, kavárna, služby pro tělo, kosmetika, pedikúra, manikúra, magnetoterapie, masáže, kurzy, vzdělávání.

Adresa

Ke Kostelu 1
251 01 Tehov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24734241
DIČ:  CZ24734241
Rok založení:  2010
Počet zaměstnanců:  12
  • Služby

Výrobky, činnosti

Komplexní služby

Mateřké centrum, klub dětí, služby pro tělo, manikúra, pedikúra, kosmetika, magnetoterapie, kavárna, kurzy, vzdělávání.

Kontaktní údaje

E-mail: centrum.chvilka@seznam.cz
WWW: centrumchvilka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milada Stárková - Ředitel

Mobil: +420 736 769 720
E-mail: centrum.chvilka@seznam.cz

Stanislav Stárek - Jednatel

Další firmy v oboru

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.