• Detail firmy

Materiálové laboratoře Chomutov s.r.o.

Základní popis

Zkoušení chemického složení, mechanických, technologických, metalografických a korozních vlastností konstrukčních materiálů z oceli a neželezných kovů

Adresa

Luční 4624
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49096621
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  50
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zkoušky konstrukčních materiálů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 651 923
Telefon: +420 474 651 912
Mobil: +420 603 496 820
Fax: +420 474 651 912
E-mail: mtl@mtl.cz
E-mail: ing.fuchs@mtl.cz
WWW: www.mtl.cz

Kontaktní osoba

Ing. MILAN HALAŠ - Jednatel

Další firmy v oboru

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.