• Detail firmy

Matěj Filip

Základní popis

Již 12 let zastupujeme společnost GE Money Auto. Díky dlouhodobé spolupráci se společností i s dealery vozů můžeme klientům nabídnout kvalitní financování a ověřená vozidla. Zajišťujeme úvěry na ojeté i nové vozy. Možnost zpětného leasingu pro firmy.

Adresa

Vestec 49
552 03 Česká Skalice

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74107135

Výrobky, činnosti

zastupujeme společnost GE Money Auto

Můžeme klientům nabídnout kvalitní financování a ověřená vozidla. Zajišťujeme úvěry na ojeté i nové vozy. Možnost zpětného leasingu pro firmy.

Kontaktní údaje

E-mail: matej.filip.ge@email.cz
WWW: www.auta-na-uver.cz

Kontaktní osoba

Matěj Filip - Majitel

Telefon: 777 101 051
E-mail: matej.filip.ge@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

Ing. Zuzana Exnerová

Poskytuji služby v oblasti odhadů a oceňování nemovitostí ve Středočeském kraji. Zpracuji odhady RD, pozemků, bytů, chat a chalup, administrativních budov, výrobních hal a areálů, garáží apod. Zajišťuji oceňování nemovitostí pro dědická řízení. Ceny jsou individuální, dle náročnosti, rozsahu provedených prací, způsobu ocenění či požadovaného termínu. Orientační ceník je uveden na stránkách firmy.