• Detail firmy

MATAMI s.r.o.

Základní popis

Nabízíme široký sortiment léčiv i doplňkový sortiment. Máme také homeopatické léky, veterinární léky, zdravotnické pomůcky apod.

Adresa

Dobevská 874/3
143 00 Praha 4 - Kamýk

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27062350
DIČ:  CZ27062350

Výrobky, činnosti

Teploměry a tlakoměry

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 493 238
Telefon: +420 241 491 875
E-mail: leknov@seznam.cz
WWW: www.lekarnanovodvorska.cz

Kontaktní osoba

PharmDr. Martin Mikuš - Jednatel

RNDr. Tatiana Mikušová - Jednatel

Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.