Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

MAT-ES MAT s. r. o.

Základní popis

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Výrobky, činnosti

Elektrické infra topení - podlahové i stropní
Levné a výkonné infratopení pro podlahové i stropní vytápění. Nízký příkon, okamžitý účinek. Stropní - topné panely. Podlahové - topné rohože. Vyšší výhřevnost při nižším příkonu než klasické podlahové topení či teplovodní topné systémy.

Tepelná izolace, parotěsná folie, reflexní folie
- reflexní tepelná izolace = 3 funkce v jednom = parotěsná folie, tepelná izolace, reflexe. K zateplení střech, podlah, zdí, domu, hal, vestavby.

Impregnační laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmel
- elektroizolační impregnanty, laky, lepící laky, pryskyřice, samovytvrzovací laky, polyuretanové zalévací hmoty, epoxidové tmely.

Plastové rýny a okapy - okapové systémy Gamrat
plastové okapy a svody s kompletním příslušenstvím. V mnoha barevných provedeních a velikostech. Stálobarevné, pevné, bezúdržbové!!!

Teplem smrštitelné hadice, kabel. spojky, koncovky
- teplem smrštitelné hadice, kabelové spojky, koncovky, uzávěry s lepidlem i bez lepidla pro izolaci kabelových spojů vodičů o průřezu 1,5 až 240 mm2.

Fasádní systémy - montované fasády
- kvalitní montované odvětrávané fasádní systémy se zárukou 10-30 let; profily imitující vzhled dřevěné palubky, cihly, kamene, v mnoha barvách, typech. Odvětrávaná fasáda = suchá fasáda. I nejlevnější montovaná fasáda je lepší než kontaktní systém.

Obkladové plastové palubky - venkovní i vnitřní
- levné plastové palubky pro obložení podhledů, podbití střech i fasád, v mnoha barevných odstínech, barvené i fóliované, s věrnou strukturou dřeva pro široké využití. Použitelné i v interiéru k obkladu stropů a stěn s minimální údržbou.

Laminátové plovoucí podlahy Kronopol
- kvalitní laminátové plovoucí podlahy Kronopol s vysokou životností, mnoho typů, barevných odstínech, vhodné do všech obytných a komerčních prostor.

Elektroizolační materiál
- výhradní obchodní zastoupení VUKI a.s. Bratislava - impregnační laky, zalévací hmoty, tmely, izolační folie, smršťovací hadice, kabelové spojky atd.

Vodiče, kabely a topné kabely
- dráty a profily Cu i Al, lakované, opřádané; kabely komunikační, sdělovací, optické, koaxiální; nehořlavé kabely; topné kabely, okruhy, rohože.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz