• Detail firmy

MAT Consulting spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti zprostředkování zaměstnání, zapůjčení pracovních sil včetně personálního a mzdového poradenství.

Adresa

Oldřichova 304/28
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28868773
DIČ:  CZ28868773
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- personální agentura, výuka jazyků, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 402 030
E-mail: info@matconsulting.eu

Kontaktní osoba

Michal Krystin - Jednatel

Mobil: +420 604 250 330
E-mail: michal.krystin@matconsulting.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.