• Detail firmy

MAT Consulting spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti zprostředkování zaměstnání, zapůjčení pracovních sil včetně personálního a mzdového poradenství.

Adresa

Oldřichova 304/28
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28868773
DIČ:  CZ28868773
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- personální agentura, výuka jazyků, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 402 030
E-mail: info@matconsulting.eu

Kontaktní osoba

Michal Krystin - Jednatel

Mobil: +420 604 250 330
E-mail: michal.krystin@matconsulting.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

EDUCA International, o.p.s. je nevládní nezisková organizace. Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.

Valda audit, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování komplexních účetních a auditorských služeb pro podnikatelské subjekty, organizace i obce. Nabízíme vedení finančního a mzdového účetnictví, zpracování daňové evidence, zpracování návrhů přiznání k daním, prověrky účetnictví a mnoho dalšího. Rovněž poskytujeme účetní, ekonomické a organizační poradenství.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.