• Detail firmy

Master Therm tepelná čerpadla s.r.o.

Základní popis

Pracujeme na vývoji a výrobě vlastních tepelných čerpadel. Prvním tepelným čerpadlem byl typ vzduch-voda AirMaster1. Díky úspěšnému prodeji tohoto tepelného čerpadla jsme se rozhodli zahájit výrobu kompletní série tepelných čerpadel.

Adresa

Václavské Náměstí 819/43
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28892275

Výrobky, činnosti

Pracujeme na vývoji a výrobě

vlastních tepelných čerpadel. Prvním tepelným čerpadlem byl typ vzduch-voda AirMaster1.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 326 588
Telefon: +420 246 030 043
E-mail: info@mastertherm.cz
WWW: www.mastertherm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Svoboda - Jednatel

Pobočky

MASTER THERM CZ s.r.o.
Václavské náměstí 819/43
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme i opravujeme průmyslové chlazení, klimatizaci, autoklimatizaci, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme prodej izolací Aeroflex.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.