• Detail firmy

Master International Transport, s.r.o.,

Základní popis

Naše společnost se zabývá mezinárodním a vnitrostátním zasílatelstvím v rámci celé Evropy. Zajistíme Vám stejně kvalitní a rychlý transport jak kusových zásilek již od několika kilogramů , tak i celovozových nákladů.

Adresa

Hynaisova 945/3,
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26801655

Výrobky, činnosti

kontejnerová doprava

Kontaktní údaje

E-mail: vasickova@master-sro.com

Kontaktní osoba

Hana Vašíčková - Jednatel

Mobil: +420 604 386 560
E-mail: vasickova@master-sro.com

Věra Máchová - Jednatel

Mobil: 604 125 511
E-mail: machova@master-sro.com

Gabriela Karásková - Jednatel

Mobil: 603 233 120
E-mail: karaskova@master-sro.com
Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.