• Detail firmy

MASSAG Stamping, a.s.

Základní popis

Nástroje vyrábíme podle dokumentace zhotovené ve vlastní konstrukci a technologii na moderních grafických pracovištích.Výroba nástrojů a nářadí převážně pro automobilový průmysl.

Adresa

Nádražní 336
742 45 Fulnek

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27854973

Výrobky, činnosti

•transférové,•kombinované (nýtování,tváření závitů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 301 303
Telefon: 556 424 807
Fax: 556 740 004
E-mail: massag@massag-stamping.com
WWW: www.mgst.cz

Kontaktní osoba

Ing. Břetislav Šimeček - Generální ředitel

Mobil: 602 578 064

Martin Závacký - Předseda představenstva

Mobil: 602 551 068
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

Petr Plhal - Zámečnictví

Zámečnictví Petr Plhal provádí veškeré zámečnické práce, svařování, CNC obrábění a povrchovou úpravu kovů. Externě provádíme montážní práce. Fulnek a okolí.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.