• Detail firmy

MASLEN CZ s.r.o.

Základní popis

Maslen začala svou působnost na slovenském trhu v roce 2003. Zabýváme se výrobou střešních krytin, zpracováním pozinkovaných a lakoplastovaný plechů. Firma disponuje nejmodernějšími technologickými zařízeními ve dvou nových moderních závodech.

Adresa

Olomoucká 380/27
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29359317
DIČ:  CZ29359317
Rok založení:  2002
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Plechové střechy

Výhody plechových střech je váha, rychlost pokládky, dlouhá životnost, vícenásobná protikorozní ochrana, výroba krytiny na míru a především cena.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 216 382
E-mail: maslenbrno@maslen.cz
WWW: www.maslen.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šmarda

E-mail: maslenbrno@maslen.cz

Dominik Trnka - Obchodní reprezentant

E-mail: maslenbrno@maslen.cz
Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.