• Detail firmy

MAŠLAŇ s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej svítidel. Zpracování technických studií. Zajištění ekologické likvidace použitých zdrojů.

Adresa

Kelč 553
756 43 Kelč

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26843439

Kontaktní údaje

Telefon: 420 571 641 437
Telefon: 420 777 913 550
E-mail: maslan@maslan.cz
WWW: www.maslan.cz

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Mašlaň - Jednatel

Pavla Mašlaňová - Jednatel

Další firmy v oboru

HALLUX s.r.o.

E-shop specializující se na prodej osvětlení a svítidel. Nabízíme interiérová i exteriérová svítidla různých typů od různých dodavatelů. Náš sortiment zahrnuje svítidla od nejlevnějších až po luxusní, v moderním, klasickém i retro provedení, bodová svítidla i LED osvětlení. Vyberte si z široké nabídky svítidel pro Váš dům, byt či provozovnu a staňte se našim spokojeným zákazníkem!

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.