• Detail firmy

Masala Group s.r.o.

Základní popis

Indický catering je v poslední době velmi zajímavým zpestřením na různých akcích (vernisáže, koncerty, premiéry, firemní i soukromé akce …)

Adresa

Tulipánová 142
252 43 Průhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24165981

Výrobky, činnosti

Catering

Indický catering je v poslední době velmi zajímavým zpestřením na různých akcích (vernisáže, koncerty, premiéry, firemní i soukromé akce …)

Kontaktní údaje

E-mail: info@masala.cz
WWW: www.masala.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Karlíčková - Jednatel

Telefon: +420 721 613 606

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Na Mlejnici s.r.o.

Zajistíme cateringový servis pro Vaš ples, bál a nebo hudební akci. Zajišťujeme také catering na oslavy výročí a jubilea, školení, semináře, workshopy a další akce.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.