• Detail firmy

Marvin style, s.r.o.

Základní popis

Provádíme podlahové a klasické vytápění, rozvody vody a topení, rekontrukce koupelen a stavby na klíč. Prodáváme výrobky Schell.

Adresa

ulice Míru 172
464 01 Frýdlant v Čechách

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28738136

Výrobky, činnosti

Služby

Provádíme podlahové a klasické vytápění, rozvody vody a topení, rekontrukce koupelen a stavby na klíč. Prodáváme výrobky Schell.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 270 759
E-mail: info@marvinstyle.cz
WWW: marvinstyle.cz

Kontaktní osoba

Marek Sekáč - Jednatel

Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.