• Detail firmy

Maruška Banďouchová

Základní popis

Pořádání přípravných kurzů pro pracovníky s plynovody, tlakovými nádobami či kotli. Nabízíme školení bezpečnosti práce a školení o požární ochraně.

Adresa

Vrchlického sad 1962/2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66571111
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přípravné kurzy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 237 347
E-mail: vzdelavaciservis@seznam.cz
WWW: www.vzdelavaciservis.cz

Kontaktní osoba

Maruška Banďouchová - Majitel

Mobil: +420 606 136 161

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!

Ing. Lukáš Smrž - školení obsluhy strojů

Pořádáme odborné kurzy, školení s možností získání průkazu obsluhy v oboru stavebních, zemních a transportních strojů či zařízení. Školení a kurzy zajišťujeme dle platných legislativ a předepsaných osnov.

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.