• Detail firmy

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.

Základní popis

Společnost Marušík Holz s.r.o. z Ostravy se věnuje prodeji stavebního řeziva a dřevomateriálů. Vyberte si z nabídky dřevěných palubek za výhodné ceny.

Adresa

K Turkovu 3286/3
723 00 Ostrava - Martinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28609867
DIČ:  CZ28609867
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Stavební řezivo

Společnost Marušík Holz s.r.o. z Ostravy se věnuje prodeji stavebního řeziva a široké palety dřevomateriálů. Vyberte si z nabídky dřevěných palubek, hranolů, latí, lišt a mnoha dalších výrobků ze dřeva za dostupné ceny.

Kontaktní údaje

E-mail: info@marusik.cz
WWW: www.marusik.cz

Kontaktní osoba

Libor Marušík - Jednatel

Mobil: +420 728 058 069
E-mail: info@marusik.cz

Katrin Marušíková - Jednatel

Další firmy v oboru

DREMILO s.r.o.

Zajišťujeme dřevovýrobu na pile v Petrovicích u Karviné. Zakoupit u nás můžete stavební a stolařské řezivo, palubky mnoha druhů, ale i štípané palivové dřevo.

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.