• Detail firmy

MARTYS-STANY, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme, prodáváme a pronajímáme stany, párty stany, skladové haly v mnoha variantách, cateringový pavilon, pódium pro koncerty a vystoupení.

Adresa

Bavorská 856/14
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24778401
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vyrábíme, prodáváme a pronajímáme

stany, párty stany, skladové haly v mnoha variantách, cateringový pavilon, pódium pro koncerty a vystoupení, pivní sety, vytápění a klimatizace. Pronajímáme vybavení pro párty, svatby, firemní akce a catering.

Kontaktní údaje

WWW: www.martys-stany.cz/

Kontaktní osoba

Martin Syrovátka - Jednatel

Mobil: +420 722 194 878
E-mail: syrovatka@marty-stany.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.