Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

MARTING, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na konstrukci a výrobu dopravníků a zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné aj. dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídicí klapky, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, přesunovače a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

Výrobky, činnosti

Pásové dopravníky
Dodáváme pásový dopravník pro přepravu sypkého i kusového materiálu. Pásové dopravníky nabízíme v různém provedení: vodorovné, šikmé, patrové, lomené a s kovovými pásy.

Válečkové dopravníky
Zajišťujeme prodej kvalitních válečkových dopravníků a válečkových drah. Námi zkonstruované válečkové dopravníky se hodí pro transport materiálu vyšší hmotnosti.

Řemenové dopravníky
Dodáváme řemenové dopravníky pro dopravu kusových výrobků, a to i velmi širokých předmětů. Řemenové dopravníky jsou vyráběny přímo na zakázku dle individuálních požadavků.

Řetězové dopravníky
Zabezpečujeme výrobu a prodej řetězových dopravníků, které je možné využít jako samostatné nebo kombinované linky. Řetězové dopravníky se používají při přepravě středně těžkého materiálu a jsou rovněž odolné proti vyšším teplotám.

Modulární dopravníky
Vyrábíme kvalitní modulární dopravníky, které se svou konstrukcí a povrchem dopravníků hodí pro přepravu složitého materiálu. Modulární dopravníky jsou vybaveny vysoce odolným pásem proti mechanickému poškození.

Šnekové separátory vtoků
Nabízíme prodej šnekových separátorů vtoků od výlisků. Šnekové separátory jsou vybaveny nastavitelnou separační štěrbinou a jsou určeny pro trvalý provoz.

Pracovní polohovací plošiny
Zabezpečujeme výrobu a prodej pracovních polohovacích plošin do automatizovaných provozů. Pracovní polohovací plošiny navrhujeme a realizujeme přesně na míru dle typu provozu a vlastností výrobků.

Chladicí a separační dopravníky
Provádíme návrh a realizaci kvalitních chladicích a separačních jednotek pro plynulé chlazení výrobků v provozu. Dodáváme chladicí a separační dopravníky s vodní lázní a chladicí dopravníky a jednotky vzduchové.

Třídicí klapky a třídicí zařízení
Vyrábíme třídicí klapky a třídicí zařízení pro bezobslužné třídění materiálu do krabic, beden a jiných přepravních obalů. Třídicí klapky a třídicí zařízení dodáváme lineární, otočné, skluzové a patrové.

Kuličkové šrouby a hřídele
Zabýváme se výrobou a prodejem kuličkových šroubů a hřídelí pro využití ve strojírenském, stavebním i hutním průmyslu. Kuličkové šrouby a hřídele se používají tam, kde je nutné zajistit přesnou a pevnou mechanizaci výroby.

Servis dopravníkových zařízení
Zajišťujeme servis a opravy dopravníkových zařízení. V rámci servisu dopravníkových zařízení poskytujeme záruční i pozáruční opravy a obstarání náhradních dílů.

Mechanizace a automatizace provozu
Provádíme mechanizaci a automatizaci provozu výroby. Nabízíme automatizované otočné a nakládací zařízení, dopravníkové uzavírací jednotky, přesunovače, karusely. Mechanizaci a automatizaci provozu vám navrhneme na míru.

Kontrolní a polohovací zařízení
Zabezpečujeme prodej kontrolních a polohovacích zařízení a jednotek. Pomocí kontrolních a polohovacích zařízení a snímačů můžete sledovat hmotnost výrobků a dílů, jejich kvalitu a kompletnost.

Zásobníky a násypky
Dodáváme kvalitní zásobníky a násypky pro automatizované výrobní procesy. Nabízíme zásobníky, násypky a skluzy pro různé typy přepravovaného materiálu.

Zvedací a otočná zařízení
Vyrábíme zvedací a otočná zařízení do automatických výrobních provozů. Zvedací a otočná zařízení vyrobíme na míru na základě vašich požadavků. Navrhneme zvedací a otočná zařízení pro různě těžké materiály.

Kuličkové stoly a dráhy
Realizujeme výrobu kuličkových stolů a kuličkových drah na míru. Zhotovíme průmyslové kuličkové stoly a dráhy přesně pro váš typ automatizace výroby.

Výrobní a montážní linky
Zabýváme se výrobou výrobních a montážních linek. V rámci našeho výrobního programu realizujeme výrobní a montážní linky, dopravníkové linky, automatizované plnící linky, spediční linky a linky nanotechnologie.

Elektrobubny a elektroválce
Zabezpečujeme prodej kvalitních elektrobubnů a elektroválců pro pohánění pásových dopravníků. Poháněcí elektrobubny a elektroválce zajišťují nepřetržitou cyklickou výrobu a disponují kvalitní cyklopřevodovkou.

Detektory kovů
Nabízíme rovněž speciální detektory kovů pro využití ve stavebním, hutním i strojírenském průmyslu. Profesionální detektory kovů jsou vybaveny prvotřídní mechanikou pro snadnou detekci kovů.

Nabídky

Dopravníky

Dopravníky

Zabýváme se konstrukcemi a výrobou dopravníků a jiných periferií. Nabízíme pásové dopravníky, válečkové dopravníky, modulární dopravníky, řemenové dopravníky, lomené dopravníky, chladící dopravníky, patrové dopravníky, mini dopravníky, dopravníky s vlnovcem, dopravníkové ...

Zobrazit detail nabídky

Šnekové separátory

Šnekové separátory

Realizujeme výrobu šnekových separátorů určených zejména pro oddělení vtoků od výlisků. Všechny šnekové separátory jsou vybaveny nastavitelnou separační štěrbinou a podavačem. Dodáváme šnekové separátory jako součásti separačních jednotek, anebo šnekové ...

Zobrazit detail nabídky

Patrové pásové dopravníky

Patrové pásové dopravníky

Patrové pásové dopravníky. Dodáváme dopravníky s širokým uplatněním: manipulační pásové dopravníky, skladové, mezioperační, zásobníkové a chladící dopravníky; dopravníkové, automatizované, montážní, balicí a plnící linky a další aplikace. Disponujeme vlastním výrobním ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz