• Detail firmy

MARTINEK Chrudim s.r.o.

Základní popis

Nákl.doprava,autodoprava,čerpací stanice,nakládání s nebezpečnými odpady,skladování,logistika,autobusová dopr.,odtahová sl.,zemní práce,penzion

Adresa

Vlčnov 30
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25925709
DIČ:  CZ25925709

Výrobky, činnosti

Nákl.doprava,autodoprava,čerpací stanice

Kontaktní údaje

Telefon: 469 682 577
Mobil: 721 256 250
E-mail: bus@martinek-chrudim.cz
WWW: www.martinek-chrudim.cz/

Kontaktní osoba

Zdeněk Martinek - Jednatel

Eva Martinková - Jednatel

Kamila Bednárková - Obchodní ředitel

Mobil: 606 677 185
E-mail: kamila.bednarkova@ckmartinek.cz
Další firmy v oboru

EXVALOS s.r.o.

Nabízíme ucelený sortiment ložiskové techniky zn. SKF, NSK, ZVL, ZKL, STAR, FBJ, LOCTITE, HF Market, TOTAL, BAHCO, MOLYKOTE, MEGADYNE - ložiska pro vřetena obráběcích strojů, ložiska valivá a kluzná, dále lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, řemenice, řetězová kola, mazací lisy, mazničky, stahováky ložisek, hadicové spony, pouzdra KU KX, lepidla, teploměry a mnoho dalšího.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".