• Detail firmy

Martinec nářadí s.r.o.

Základní popis

Prodej elektrického ručního nářadí, stavebních a truhlářských strojů či příslušenství značek Bosch, Makita, Metabo, Narex a dalších.

Adresa

Chloumecká 3857
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24655911
DIČ:  CZ24655911

Výrobky, činnosti

Prodej elektrického ručního nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 625 696
Mobil: +420 605 238 907
E-mail: info@martinec.cz
WWW: www.martinec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Martinec - Jednatel

Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.

APEK

APEK - jsme se zabývá výrobou měřicích zařízení pro průmysl, vědu a podnikání. Nabízíme řešení pro obnovitelné zdroje energie, dálkovém vytápění, inženýrské stavby, vzdušný prostor, strojírenský průmysl, vědu a výuku.