• Detail firmy

Martina Svobodová

Základní popis

Mezi naše služby patří: účetnictví (jednoduché, podvojné), daňová evidence, zpracování daňových přiznání, mzdové agendy, zastupování na úřadech.

Adresa

Chocerady 87
257 24 Chocerady

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70045976

Výrobky, činnosti

Účetnictví pro malé a střední firmy

Vedením účetnictví a daňové evidence se zabývám již 15 let. V oblastech vedení účetnictví, daní, vedení mezd a personalistiky nabízím služby jak živnostníkům, tak i malým a středním firmám.

Kontaktní údaje

E-mail: lareno2@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martina Svobodová - Majitel

Mobil: +420 723 219 909
E-mail: lareno2@seznam.cz
Další firmy v oboru

EKOFINALL s.r.o.

Nabízíme kompletní účetní a daňový servis, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, daňová přiznání, účetní závěrky, výkazy státním orgánům.

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!