• Detail firmy

Martina Švertnerová

Základní popis

Zabýváme se topenářstvím, instalatérstvím, výkopovými pracemi, vrtáním studen, výrobou nádrží, žump, septiků, zemních filtrů, solárních systémů.

Adresa

Frýdlant nad Ostravicí-Nová Ves 87
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75960010

Výrobky, činnosti

Zabýváme se topenářstvím, instalatérstvím

Kontaktní údaje

E-mail: L.SVERTNER@SEZNAM.CZ

Kontaktní osoba

L. ŠVERTNER - Majitel, Manažer projektu

Mobil: 774 912 914
E-mail: L.SVERTNER@SEZNAM.CZ
WWW: www.svertner.wz.cz/index.php?site=kontakt.php

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.