• Detail firmy

Martina Stuchlíková

Základní popis

Výroba a prodej,eshop kabelky a tašky: -bavlněné kabelky -koženkové kabelky -dámské pánské kabelky -módní sportovní skate kabelky -malé a velké kabelky -kabelky s vlastním vzorem -kabelky do města,do práce,do školy -kabelky přes rameno.

Adresa

Na Valech 63
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76575250

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej,eshop kabelky a tašky

Výroba a prodej,eshop kabelky a tašky -bavlněné kabelky -koženkové kabelky -dámské pánské kabelky -módní sportovní skate kabelky -malé a velké ka

Kontaktní osoba

Martina Stuchlíková - Majitel

Mobil: +420 607 978 323
E-mail: mar.stuchlikova@seznam.cz
Další firmy v oboru

Richard Gulec

Zabýváme se prodejem dámského, pánského a dětského oblečení. Prodáváme rovněž obuv, kabelky, tašky a batohy. Navštivte náš e-shop, kde naleznete kompletní sortiment zboží. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Igor Polinskyi - Holla

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme vysoce kvalitní kožené doplňky: pánské opasky, dámské kabelky, brašny, peněženky, pouzdra, klíčenky, náramky atd. Všechny produkty jsou vyráběny ručně na Ukrajině, v Dněpropetrovsku. K výrobě používáme přírodní materiály, převážně kůži. V případě zájmu Vám na vámi vybraný produkt otiskneme logo firmy či iniciály. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.

MEGI IMPORT EXPORT Małgorzata Milczarek

Naše firma prodává kabelky. Tyto dámy taška, formální, mládeže a sportu. Mnohaleté zkušenosti v oboru může uspokojit potenciálních zákazníků. Je charakterizována tím, integrity, svědomitosti a estetiky. Nabízíme širokou škálu modelů a barev. Každé čtyři týdny jsme přinést desítky nových designů. Zveme vás ke spolupráci s naší společností!