• Detail firmy

Martina Stašková

Základní popis

Společnost podniká v oboru filtrace olejů, odstraňování odpadů, jejich sběr a shromažďování k dalšímu využití. Opravy a údržba motorových vozidel.

Adresa

Nedachlebice 280
687 12 Nedachlebice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87645394
Rok založení:  2011
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- filtrace olejů, odstraňování odpadů, jejich sběr a shromažďování k dalšímu využití. Opravy a údržba motorových vozidel.

Kontaktní údaje

E-mail: filtraceoleje@seznam.cz
WWW: filtrace-olejů.cz

Kontaktní osoba

Martina Stašková - Majitel

Mobil: +420 603 303 282
E-mail: filtraceoleje@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOOL-TEMP CZ s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou termoregulačních a chladících zařízení. V současné době jsme největším výrobcem v Evropě pro širokou škálu průmyslových odvětví. Poskytujeme komplexní služby od dodání přes instalaci přístroje až po odborné zaškolení.

BEST STAVEBNÍ STROJE s.r.o.

Prodej a servis stavebních zemních strojů. Přídavná zařízení, náhradní díly. Kolové nakladače LOCUST, pásové bagry YANMAR, kloubové nakladače ATLAS, hutnící technika, stroje pro kompostárny, starší stroje UNC, vázací prostředky. Oleje a maziva zn. Nils.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.