• Detail firmy

Martina Šrámková

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, sestavení daňového přiznání. Dále zajišťujeme finanční a realitní poradenství.

Adresa

U Ploché dráhy 400/6
353 01 Úšovice

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01185179

Výrobky, činnosti

Účetnictví, daně, mzdy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 343 564
E-mail: info@dafire.cz
WWW: www.dafire.cz

Kontaktní osoba

Martina Šrámková - Majitel

Mobil: +420 722 343 564
Další firmy v oboru

INTEREXPERT CZ s. r. o.

Zabýváme se kompletním vedení účetnictví, daňovou evidencí, zpracováním mezd a personalistikou. Zajišťujeme odborné audity na všech úrovních. Poskytujeme odborné poradenství.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.