• Detail firmy

MARTINA ROŠKOVÁ

Základní popis

Oceňování podniků (včetně obchodních podílů). Poradenství v rámci prodejů, akvizic a investičních vstupů.

Adresa

Dvouletky 2836
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71083286

Výrobky, činnosti

Oceňování podniků.

Kontaktní osoba

Ing. Martina Rošková, MBA - Majitel

Mobil: +420 724 092 884
Další firmy v oboru

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.