• Detail firmy

Martina Maříková

Základní popis

E-shop www.zdravalevne.cz nabízí zdravou výživu, biopotraviny, hubnutí, dietu, výživové poradenství. Jak zhubnout? My Vám poradíme. E-shop www.fitness-style.cz, prodej zumba a fitness oblečení www.stihla123.cz: výživové poradenství.

Adresa

Na Padesátníku IV 645/15
161 00 Praha 6 - Liboc

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71419250
DIČ:  CZ8051290258
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Zdravá výživa a strava.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zdravalevne.cz
WWW: www.zdravalevne.cz

Kontaktní osoba

Martina Maříková - Generální ředitel

Mobil: +420 606 783 053
E-mail: info@zdravalevne.cz
Další firmy v oboru

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.