• Detail firmy

Martina Malá

Základní popis

Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí. Pojišťovací zprostředkovatel se zkouškami a osvědčením dle č.38/2004 Sb. a vyhlášky č.582/2004 Sb.

Adresa

Sokolská 392
289 11 Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75069580

Kontaktní údaje

E-mail: malama.malama@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martina Malá - Majitel

Telefon: +420 777 302 974
E-mail: malama.malama@seznam.cz
Další firmy v oboru

Martin Kolařík

Nabízíme prodej a pronájem lešení včetně komplexních služeb. Provádíme výškové práce horolezeckou technikou. Dodáváme speciální konstrukce a zajišťujeme školení lešenářů.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.