• Detail firmy

MARTINA LEVEY

Základní popis

Jsme jazyková agentura v centru Prahy. Nabízíme profesionální překlady a tlumočení do všech světových jazyků. Expresní termíny, překlady se soudním ověřením - angličtina ihned. Specializujeme se na právní překlady, účetnictví a audit, ekonomii, lékař

Adresa

Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63683369

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Jsme jazyková agentura v centru Prahy. Nabízíme profesionální překlady a tlumočení do všech světových jazyků. Expresní termíny, překlady se soudním ov

Kontaktní údaje

E-mail: martina@academia-levey.cz

Kontaktní osoba

Martina Mgr.Levey - Majitel

Telefon: +420 221 722 488
E-mail: martina@academia-levey.cz
WWW: www.academia-levey.cz
Další firmy v oboru

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.