• Detail firmy

Martina Křepelková

Základní popis

Prodej dezinfekčních prostředků, kosmetických a hygienických potřeb, potřeb pro depilací, barvení obočí a řas, kosmetiky, papírového materiálu, relaxačních CD, moravského vína a čajů. Pro přímý odběr nás naleznete na adrese Bojanov 155, 53826 Bojanov

Adresa

Trpišov 60
538 21 Slatiňany

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87202298
DIČ:  CZ8656103423

Výrobky, činnosti

Desinfekce

Kontaktní údaje

Fax: +420 469 675 148
E-mail: martina@krepelkova.cz
WWW: www.krepelkova.cz

Kontaktní osoba

Martina Křepelková - Majitel

Telefon: +420 776 017 141
E-mail: martina@krepelkova.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.

OK PLZEŇ - Ing. Miroslav Suchý

Poskytování poradenství a zprostředkovatelských služeb v oblasti ekonomiky a obchodu. Specializace na poradenství v podnikání se zahraničními subjekty. Propojení technicko, obchodně ekonomických problémů v mezinárodním prostředí.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.